MİSYON

 MBA en üst seviyede ve kompleks iş ve bilgi teknolojileri yönetim danışmanlığı sağlar. MBA, müşterilerine bilgi ve mantığı aktarırken, yeni ve modern işletme ve teknoloji uygulamalarının eksiksiz aktarımı ve özümsenmesi için liderlik yapar ve daime disipline dayalı başarılı sonuçlar alır.

VİZYON

MBA, Lider proje yönetim kuruluşu olmayı, karmaşık, geniş hacimli ve çok yönlü projelerde deneyim ve bilgiye dayalı yaklaşımla başarıyı, modern teknolojilerle ve yönetim metodlarıyla bir araya getirerek müşteri memnuniyetini, müşterilerimizin çağının ötesinde ve modern yönetim metodlarına ulaşmasında anahtar görevi üstlenmeyi müşterinin ilk aklına gelen, en çok güvendiği ve en üst düzeyde beklentisi olduğu bir danışmanlık şirketi olmayı hedefler.
 

MBA Uluslararası İş, Bilgi ve Yönetim Sistemleri A. Ş., gelişen ve global ekonomi ile entegrasyonu hızlı bir şekilde gerçekleşen Türkiye’de ihtiyacı duyulan ve boşluğu hissedilen Bilgi teknolojileri ve işletme yönetim danışmanlık hizmetlerini Bağımsız - tarafsız bir felsefe ile sağlama amacıyla 1996 yılında, Ankara’da kurulmuştur.Aşağıda geniş tanıtım bilgilerini bulduğunuz MBA, bugün, gelişerek ve büyüyerek faaliyetlerini sürdürmektedir.

 


 

 


İLETİŞİM

Adres: Kumkapı Sokak
No:32/3  Gaziosmanpaşa 06700 Ankara

Tel : +90 (312) 438 20 00
Faks : +90 (312) 438 20 10

+ 90 (312) 438 20 00  arayın veya e-mail atın
MBA © 2011