MBA, profesyonel hizmetler alanında mükemmeliğe, bilgi, disiplin ve presiplere adanmış üyelerden ve çalışanlardan oluşan bir organizasyondur. Müşteri memnuniyeti odaklı, etik presipleri hem çalışanlar arasında hemde müşterilerine karşı taviz vermeksizin uygulamaktadır.

Gücümüzü müşterilerimize sağladığımız değerlerden, çalışanlarımız arasındaki dayanışmadan ve sadık kaldığımız küresel değerlerden ve sorumluluk aldığımız çok büyük boyutta projlerde yapılan çalışmalardan kaynaklanan bilgi birikimimizden alıyoruz.

Değişken ve zorlu koşullar karsısında esnek, hızlı hareket edebilen, müşteri talep ve beklentilerini zamanında ve eksiksiz olarak yerine getiren, farklı alanlardaki bilgi ve becerileri bir araya getiren bir takım çalışması sonucunda, müşterilerine küresel değerlerde ve üstün kalitede hizmetler sunuyoruz.

Bu özel konumumuz nedeniyle çalışanlarımızın bilgi, deneyim, değerlerine ve kendilerini dahada geliştirmelerine büyük önem vermekteyiz.
 
Eğitim ve Gelişim Olanakları
Müşterilerimize mükemmel çözümler sunabilmenin, lider bir kuruluş olarak farklılaşmanın, dolayısıyla yenilikleri ve gelişmeleri takip edebilmenin temel gereği olarak, çalışanlarımıza etkin, odaklanmış ve verimli eğitim desteği sağlamak amacımızdır. Bu nedenle, her seviyedeki çalışanlarımıza görev ve sorumlulukları ilişkili ve gereksinimler doğrultusunda teknik ve beceri eğitimleri planlanmakta ve sürekli izlenen metodlarla en etkin sonuçların alınması amaçlanmaktadır.
Kariyer Olanakları
MBA bünyesinde yer alan benzersiz kariyer olanakları ve özelliklerini bu sayfalarda bulabilirsiniz. Özellikle, yeni ve farklı projeler hayata geçirildiğinde size iihtiyacımız olacaktır. Lütfen sık sık bu sayfaları kontrol ediniz veya bize CV’nizi gönderiniz. 
Niçin MBA?
Çünkü, misyonumuz, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın mükemmele ulaşmalarına yardımcı olmaktır, bunun için:

  Belirgin roller ve sorumluluklar
  Kişisel gelişim imkanları
  Ödüller ve Destek sistemi
  Açıklik, dinleme ve anlama
  Yenilikçi felsefe
  Üstün profesyonel hizmet anlayışı
  Müşteri odaklı anlayış
+ 90 (312) 438 20 00  arayın veya e-mail atın
MBA © 2011