Mükemmeliyetciliği, prensipli ve disiplene dayanan çalışma etiği ile MBA başladığı her işi başarı ile bitirmiştir. MBA bu nedenle önemli başarılara imza atmıştır.

“En Başarılı e-devlet Projesi” ödülü
Türkiye’deki tüm vergi dairelerinin otomasyonunu kapsayan VEDOP projesi, 2002 yılında da TÜSİAD tarafından “En Başarılı e-devlet Projesi” ödülü almıştır.

“e-TR” ödülü
Türkiye sathına yaygın Sosyal Sigortalar Kurumu Başkanlığı Sigorta İşleri Genel Müdürlüğü’ne bağlı tüm Sigorta (İl) Müdürlükleri’nin merkezi olarak tam otomasyona geçmesini teminen gerçekleştirilen E‑SİGORTA projesi, 2003 yılında “e-TR” 1.’lik ödülüne layık görülmüştür.

Bağımsız - tarafsız danışmanlık hizmetleri vermek amacıyla 1996 yılında, Ankara’da kurulmuş olan MBA Uluslararası İş, Bilgi ve Yönetim Sistemleri A. Ş., bugüne kadar; T. C. Maliye Bakanlığı, T. C. Başbakanlık, Vakıflar Genel Müdürlüğü, T. C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Sosyal Sigortalar Kurumu Başkanlığı ve BAĞKUR Genel Müdürlüğü, Sermaye Piyasası Kurulu Başkanlığı, TAI, ROKETSAN gibi kuruluşlara toplam 16 ayrı proje için hizmet vermiş olup, Cumhuriyet tarihimizin en büyük otomasyon projelerini gerçekleştirmiştir:
 
Maliye Bakanlığı
Vergi Daireleri Otomasyon Projesi (VEDOP)
Gelirler Genel Müdürlüğü, TOD
TASİŞ Otomasyon Projesi
MASAK Otomasyon Projesi
Sosyal Sigortalar Kurumu Başkanlığı
T5 Projesi
E-Sigorta Projesi
Aile Planlaması Projesi
BAĞKUR Genel Müdürlüğü
T5 Projesi
Vakıflar Genel Müdürlüğü
Otomasyon Projesi
Sermaye Piyasası Kurulu Başkanlığı
Teknoloji Danışmanlığı
ROKETSAN A.Ş. Genel Müdürlüğü
EYP Projesi
 

 
+ 90 (312) 438 20 00  arayın veya e-mail atın
MBA © 2011