"Danışmanlık, ciddi bilgi birikimlerinin ve deneyimlerin olması gereken ve sonuçta üretilen hizmetin; hizmetten yararlananların beklentilerini en üst düzey de tatmin etmesi beklenen zor bir meslek dalıdır. Metodlu ve sistematik olmanın yanısıra katmanlar halinde işletmelerdeki pek çok alan ve konuyla ilgili altyapıya sahip olmayı gerektirir. Hele bir de Türkiye gibi sistemleri tam oturmamış, Ankara gibi Kamu projelerinin yoğun olduğu bir ortamda hizmet veriyorsanız. İşte MBA bu zorlu ortamda yıllardır yabancı firmalara karşı rekabet eden bir Türk danışmanlık firması olarak başarlı çalışmalara imza atmıştır.

Kendi sektöründe çalışanlara ve hizmet verdiği müşterilerine ortaya koymuş olduğu performanslarla olumlu çalışmaların nasıl yapılabieceğinin örneklerini pek çok defa kanıtlamış olan MBA firmasına bundan sonraki dönemlerde daha da büyük başarılar diliyorum."

TBV Başkanı - Faruk Eczacıbaşı
www.tbv.org.tr
 
 
Gelismekte olan ülkeler için bilisim alaninda saglanan katma degerin önemi tartisilmazdir.Türkiye için danismanlik hizmeti üretmek bu baglamda önemli bir firsattir.MBA ve Atila AKKAS Bu tesbiti yillar önce yapabilen bir vizyona sahip anlayislariyla kalici ve örnek hizmetleri gerçeklestirmislerdir. Onlara bugün dünden daha çok ihtiyaç vardir. Ülkemizin gereksinim duydugu bu alanda önümüzdeki dönemdede en iyi sekilde hizmet edeceklerine inancim tamdir Sizlerin yolu açik olsun.

TBD Başkanı - Rahmi AKTEPE
www.tbd.org.tr
+ 90 (312) 438 20 00  arayın veya e-mail atın
MBA © 2011